- Siguranta diferentiala Eaton 16A 30mA CKN4-16/1N/C/003
Pret cu TVA inclus
Marca: Eaton
Cumpara acum, plateste mai tarziu
Descriere
Utilizare: Intrerupatoarele automate cu diferential asigura protectia impotriva curentilor diferentiali reziduali, rezultati din cauza defectelor de izolatie ale instalatiilor electrice. Pentru protectia umana se utilizeaza intrerupatoarele de 30 mA, iar pentru protectia instalatiei contra incendiilor cele de 300 mA. Lunar se va verifica protectia impotriva curentului diferential rezidual, prin actionarea tastei ''T'' (test).
Caracteristici
| UM | Buc |
Opinii
Pareri Siguranta diferentiala Eaton 16A 30mA CKN4-16/1N/C/003