OLINT logo  
   

PROGRAM SUPERMARKET:
Luni - Vineri: 800 - 1900
Sâmbătă: 800 - 1600
Home
Webmail
FIRMA PRODUSE SERVICII DISTRIBUŢIE PARTENERI CARIERĂ CONTACT
 


  Supermarket OLINT

  Adresă: Str. Iacob Zadik F.N.
                 725400 Rădăuţi, Jud. Suceava
  « harta localizare »
  « ruta aprovizionare »

  Telefon:   +40 230 564 549
                 +40 374 833 546
                 +40 374 833 547
                 +40 374 833 548
  Fax:        +40 230 564 549
                 +40 230 564 562
  E-mail:  office@olint.ro
               relatiiclienti@olint.ro
  Website: www.olint.ro


Conducere

Director General
Liviu Cusiac
liviu.cusiac@olint.ro
Director General Adjunct
Florin Cusiac
florin.cusiac@olint.ro

Birouri
Vânzări
Liviu Cusiac
directorvanzari@olint.ro

Resurse Umane
Doru Foca
doru.foca@olint.ro
resurseumane@olint.ro

Achiziţii - decoraţiuni interioare, finisaje,
plăci ceramice, varuri şi vopsele

Bogdan Semeniuc
achizitii3@olint.ro

Achiziţii - instalaţii sanitare, obiecte sanitare,
feronerie şi electrice

Gabriel Condriuc
gabi.condriuc@olint.ro
Comercial
Cătălin Costin
directorsupermarket@olint.ro

Financiar / Contabil
Mirela Cusiac
mirela.cusiac@olint.ro
contabilitate@olint.ro

Achiziţii - materiale grele
Dan Ştefan
achizitii2@olint.ro

Logistic / Şef Coloană
Cristian Şorodoc
directorlogistica@olint.ro

Marketing
marketing@olint.ro

Departamente

Departament Sanitare
Vlad Luchianov
vlad.luchianov@olint.ro

Departament Finisaje & Electrice
Ciprian Popescu
ciprian.popescu@olint.ro

Departament Învelitori
Ştefan Drehuţă
stefan.drehuta@rufster.ro
invelitori@olint.ro
Departament Decoraţiuni
George Galan
george.galan@olint.ro

Departament Materiale Grele
Constantin Baghiceanu
constantin.baghiceanu@olint.ro

Vânzări SEAP
Sînzîiana Moroşan
sinziiana.morosan@olint.ro





HOME / PRODUSE / SERVICII / DISTRIBUTIE / PARTENERI / CARIERA / CONTACT
POLITICA DE CONFIDENŢIALITATE
Copyright © 2019 OLINT Rădăuţi. Toate drepturile rezervate.
tigla metalica, tabla acoperis. Web design & optimizare seo - SANNET®.