Home
Webmail
                                                                                  
 


  Supermarket OLINT

  Adresă: Str. Iacob Zadik F.N.
                 725400 Rădăuţi, Jud. Suceava
  « harta localizare »
  « ruta aprovizionare »

  Telefon: +40 230 564 549
                 +40 374 833 546
                 +40 374 833 547
                 +40 374 833 548
  Fax:        +40 230 564 549
                 +40 230 564 562
  E-mail:  office@olint.ro
                 relatiiclienti@olint.ro
  Website: www.olint.ro

Conducere
Director General
Liviu Cusiac
liviu.cusiac@olint.ro
Director General Adjunct
Florin Cusiac
florin.cusiac@olint.ro

Departamente
Vânzări
Liviu Cusiac
directorvanzari@olint.ro

Resurse Umane
Doru Foca
doru.foca@olint.ro
resurseumane@olint.ro

Achiziţii - ob. sanitare, plăci ceramice, Vopsele
Cătălin Costin
achizitii@olint.ro

Achiziţii - instalaţii sanitare, electrice
Gabriel Condriuc
gabi.condriuc@olint.ro

Logistic / Şef Coloană
Cristian Şorodoc
directorlogistica@olint.ro
Comercial
Liviu Cusiac
directorsupermarket@olint.ro

Financiar / Contabil
Mirela Cusiac
mirela.cusiac@olint.ro
contabilitate@olint.ro

Achiziţii - materiale grele
Dan Ştefan
achizitii2@olint.ro

Achiziţii - decoraţiuni, finisaje
Bogdan Semeniuc
achizitii3@olint.ro

Marketing
marketing@olint.ro

Raioane
Obiecte Sanitare / Plăci Ceramice
Ecaterina Schipor
obiectesanitare@olint.ro

Instalaţii Sanitare
Vladimir Luchianov
instalatii@olint.ro

Varuri / Vopsele
Ciprian Popescu
vopsele@olint.ro

Feronerie / Electrice
George Gherasim
feroelectrice@olint.ro

Vânzări SEAP
Sînzîiana Moroşan
sinziiana.morosan@olint.ro
Decoraţiuni Interioare
George Galan
george.galan@olint.ro

Raion Finisaje
Tudor Ţibu
finisaje@olint.ro

Materiale Acoperiş
Ştefan Drehuţă
invelitori@olint.ro

Materiale Grele
Constantin Baghiceanu
constantin.baghiceanu@olint.ro








HOME / PRODUSE / SERVICII / DISTRIBUTIE / PARTENERI / CARIERA / CONTACT
Copyright © 2017 OLINT Rădăuţi. Toate drepturile rezervate.
tigla metalica, tabla acoperis. Web design & optimizare seo - SANNET®.